rulururu

post Zdrojový kód

24. prosince 2007 | Napsal: vain v 22:33

Jakožto každý opensource projekt šířený pod licencí GNU GPLv2 má i Odamex veřejný repozitář zdrojových kódu, který slouží především pro sdílení aktuálního kódu mezi vývojáři a testery. Zdrojový kód si může kdokoliv a kdykoliv stáhnout a zkompilovat si z něj funkční Odamex. Pro hraní na serverech je důrazně doporučeno používat poslední stabilní vydání Odamexu, které můžete stáhnout ze sekce Download. Změny ve zdrojových kódech můžete sledovat na oficiálních stránkách v sekci Changelog.

Momentálně je veřejná revize zdrojových kódu lehce přes číslo 1790. Veřejná proto, že ještě, než zdrojové kódy obsahovaly hlavičky GNU GPLv2 byl veden neveřejný repozitář, který skončil 15. ledna 2007 na čísle 2125 a z něj se začlo od nuly, tentokrát jako veřejný repozitář přístupný všem.

Zdrojové kódy:

V sekci trunk najdete základní zdrojový kód na zkompilování pro testovací účely nebo na psaní patchů. V sekci branches najdete vývojové větve, které se po dokončení nebo po vyladění mohou zařadit do základního zdrojového kódu.

Jak zkompilovat zdrojové kódy najdete v sekci Návody.

Žádné komentáře

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

ruldrurd
© ODAMEX™ designed by vain and Manc | 2007 - 2011
RSS novinek | RSS komentářů